Szkolenie „Początkujący Fundraiser” to bezpłatne, 2 dniowe kompendium wiedzy z pozyskiwania funduszy na działalność organizacji pozarządowych (lub innych podmiotów ekonomii społecznej), połączone z case study i ćwiczeniami. 

Po szkoleniu będziesz wiedział, jak przygotować roczny plan działań fundraisingowych, gdzie szukać darczyńców indywidualnych i firm, jak przygotować się i przeprowadzić spotkanie ze sponsorem, oraz co to znaczy stworzyć motywujący komunikat fundraisingowy, czyli co „działa pozytywnie” na darczyńców.

Zapraszamy wszystkich początkujących fundraiserów, działających co najmniej od 1 roku w III sektorze, na wyjątkowe szkolenie. W naszym Stowarzyszeniu wiemy, że najbardziej efektywne szkolenia to takie, dzięki którym uczestnicy potrafią przełożyć zdobytą wiedzę na codzienne działania w organizacji. I tak też zostało zaprojektowane szkolenie ”Początkujący fundraiser”.

Na  szkoleniu dowiecie się:

– jak przygotować roczny plan działań fundraisingowych,

– jak wykorzystać silne strony organizacji w procesie pozyskiwania funduszy,

– jak przygotować motywujący przekaz komunikacyjny do akcji pozyskiwania funduszy,

– gdzie znaleźć darczyńców indywidualnych dla Waszej organizacji,

– jak wyselekcjonować firmy, które będą chciały wspierać Waszą organizację,

– w jaki sposób przygotować i przeprowadzić spotkanie z firmą – potencjalnym sponsorem, aby spotkanie zakończyło się sukcesem.

Szkolenia odbędą się 29 września oraz 9 października 2012 w Warszawie. 

Serdecznie zapraszamy !!!

Więcej informacji, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin uczestnictwa na stronie www.ekonomiaspoleczna.boris.pl

Komentowanie zostało zamknięte.