Rozwój ekonomii społecznej uzależniony jest od zrównoważonego współdziałania sektorów pozarządowego, samorządowego i biznesowego, konfrontacji ekspertów i praktyków, różnych kierunków myślenia o przyszłości ekonomii społecznej. Stowarzyszenie BORIS we współpracy ze Stowarzyszeniem Rozwoju Przedsiębiorstwa i Partnerstwa Lokalnego Euro-Inicjatywa zapraszają wszystkich zainteresowanych tym tematem na seminaria „Ekonomia społeczna dziś i jutro”, które odbędą się:

27 listopada 2012 (wtorek), w godz. 12 – 15 w Starostwie Powiatowym w Żurominie, Plac Piłsudskiego 4
28 listopada 2012 (środa), w godz. 12 – 15, w Miejskim Domu Kultury w Mławie, Stary Rynek 13.
29 listopada 2012 (czwartek), w godz. 12 – 15, w Starostwie Powiatowym w Węgrowie, ul .Przemysłowa 5.

Podczas seminarium zostaną zaprezentowane założenia do Mazowieckiej Strategii Rozwoju Ekonomii Społecznej oraz innowacyjne rozwiązania w obszarze ekonomii społecznej z woj. dolnośląskiego. Zastanowimy się, w jakich obszarach ekonomia społeczna może służyć mieszkańcom naszych gmin i powiatu, a w jakich wymaga wsparcia i rozwoju na przyszłość. W trakcie spotkania zapraszamy na gorący poczęstunek.
W celu zgłoszenia udziału w wybranym seminarium, prosimy o uzupełnienie oraz przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: magdag@boris.org.pl.
Wszelkie pytania związane z uczestnictwem w konferencji prosimy kierować do: Stowarzyszenie BORIS, Magdalena Gołębiowska, magdag@boris.org.pl.

Komentowanie zostało zamknięte.