22. stycznia 2016 · Możliwość komentowania Rekrutacja do trzech procesów edukacyjno-rozwojowych dla warszawskich NGO została wyłączona · Kategorie:Ogólne

Jeśli jesteś przedstawicielem/przedstawicielką organizacji pozarządowej, która aktywnie działa na rzecz mieszkańców Warszawy minimum 2 lata oraz chcesz ułożyć działania swojej organizacji, wyznaczyć ambitne i realne kierunki rozwoju lub „na poważnie” – z nastawieniem na zastosowanie w organizacji! – planujesz wdrożyć strategię fundraisingową albo założyć i rozwijać działalność gospodarczą – zapraszamy do rocznej współpracy! Na zgłoszenia czekamy do 5 lutego 2016.

 

W ramach projektu Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych jako Stowarzyszenie BORIS oferujemy w 2016 roku możliwość skorzystania z jednego z TRZECH PROCESÓW EDUKACYJNO-ROZWOJOWYCH:

1. PROCES COACHINGOWY
2. SZKOŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
3. SZKOŁA FUNDRAISINGU

Każdy z tych form będzie miała 3 edycje: 1 w roku 2016, 2 w roku 2017, 3 w roku 2018.
Organizacja w danym roku może brać udział tylko w JEDNEJ formie edukacyjno-rozwojowej.

Rekrutacje na wszystkie 3 formy prowadzimy równolegle. Przed dokonaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z opisem wszystkich 3 form i wyborem tej, która jest w obecnym momencie najbardziej adekwatna do potrzeb organizacji.

Nie proponujemy pojedynczych szkoleń czy spotkań, a wejście w proces, przy wsparciu trenerów, doradców i coachów, od diagnozy potencjału organizacji (rozwojowego, pod kątem przedsiębiorczości lub fundraisingu – w zależności od tego, który program wybierzesz, który jest najbardziej potrzebny Twojej organizacji), po przygotowanie strategii i wdrożenie jej elementów jeszcze w tym roku!

Zapewniamy fachowość i zaangażowanie osób prowadzących i wspierających, ich uważność na Wasze sytuacje i potrzeby rozwojowe. Pracujemy poprzez spotkania indywidualne, z zespołami w organizacjach oraz edukacyjne spotkania grupowe, z osobami z innych organizacji – liczymy na wspólne budowanie środowiska organizacji uczących się, by lepiej działać z mieszkańcami i na rzecz mieszkańców. W programie edukacja na sali szkoleniowej, ale i prace domowe, które pozwolą na podzielenie się wiedzą z zespołami w organizacjach i na wypracowanie konkretnych rozwiązań dla każdej organizacji, „szytych na miarę”, możliwych do zastosowania. W ramach dotacji mamy też środki na dofinansowanie usług rozwojowych dla każdej organizacji.

PROCES COACHINGOWY

 1. OFERTA
 2. FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
 3. WZÓR POROZUMIENIA

 

SZKOŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

 1. OFERTA
 2. PROGRAM
 3. FORMULARZ ZGŁOSZENIA
 4. WZÓR POROZUMIENIA

SZKOŁA FUNDRAISINGU

 1. OFERTA
 2. PROGRAM
 3. FORMULARZ ZGŁOSZENIA
 4. WZÓR POROZUMIENIA

Czekamy na Wasze zgłoszenia! Paweł Jordan, Katarzyna Sekutowicz, Marta Henzler i zespół współpracujących trenerów i doradców.

SCWO_2016-18_logo_wspolne

Komentowanie zostało zamknięte.