07. marca 2016 · Możliwość komentowania Seminarium „Sprawozdawczość merytoryczna w NGO” została wyłączona · Kategorie:Ogólne

SCWOP LOGO EXPORT-04Zapraszamy przedstawicieli/ki warszawskich organizacji pozarządowych na seminarium specjalistyczne. Zostaną przedstawione najważniejsze obowiązki jakie ciążą na organizacjach pozarządowych związane z prawidłowym  przygotowaniem sprawozdania merytorycznego z działalności organizacji pozarządowej. Termin: 15 marca 2016, w godz.16:00-19:00. Na zgłoszenia czekamy do 14 marca 2016!

Seminarium dotyczy sporządzania i zatwierdzania sprawozdań merytorycznych: stowarzyszeń, fundacji oraz organizacji OPP. Omówimy nie tylko wzory i terminy, porozmawiamy o procesie przygotowania, zatwierdzania,  oraz o tym czy tylko obowiązek ustawowy dyktuje nam konieczność przygotowywania raportów merytorycznych.

  • Termin: 15 marca 2016
  • Godziny: 16:00-19:00
  • Miejsce: siedziba SCWO, ul. Warecka 4/6, Warszawa

Osoba prowadząca: Joanna Krasnodębska, dyrektorka Stowarzyszenia BORIS, specjalistka ds. finansów, zarządzania finansami i zarządzania biurem, doradczyni, trenerka.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Na Państwa FORMULARZ ONLINE czekamy do 14 marca 2016. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które zostaną zakwalifikowane na seminarium otrzymają potwierdzenie drogą mailową do dniu 14 marca 2016.

Seminarium realizowane jest przez Stowarzyszenie BORIS w ramach projektu „Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych”. Osoba do kontaktu: Ewelina Markowska, Stowarzyszenie BORIS.

Komentowanie zostało zamknięte.