21. marca 2016 · Możliwość komentowania Seminarium „ Formalno – prawne aspekty zatrudnienia w NGO” została wyłączona · Kategorie:Ogólne

SCWOP LOGO EXPORT-04Jak wygląda zatrudnianie pracowników w organizacjach pozarządowych? Czym różnią się umowy o pracę od umów zlecenia i umów o dzieło? Kiedy nie trzeba odprowadzać składek do ZUS? Jakie obowiązki wobec wolontariusza ma organizacja? Jeżeli szukasz odpowiedzi na te oraz inne pytania, przyjdź na seminarium i dowiedz się, jak zatrudniać pracowników i wolontariuszy! Termin: 05.04.2016, w godz. 09:00-12:00. Na zgłoszenia czekamy do 29 marca 2016!

Zapraszamy przedstawicieli/ki organizacji pozarządowych działających na rzecz mieszkańców Warszawy na seminarium specjalistyczne, które pozwoli uzyskać rzetelną wiedzę na temat prawnych aspektów prowadzenia organizacji pozarządowych. Warto zapoznać się z możliwościami i warunkami, jakie przepisy prawa przewidują dla współpracy organizacji pozarządowych z osoba mi fizycznymi. Formy możliwej współpracy są inne w przypadku, kiedy organizacja jest stowarzyszeniem i inne, kiedy jest to fundacja.

Zakres seminarium to m.in.: podstawy prawne zatrudniania personelu, rodzaje umów o pracę, umowy cywilno-prawne, aspekty formalno-prawne wolontariatu w organizacji.

  • Termin: 05 kwietnia 2016
  • Godziny: 09:00-12:00
  • Miejsce: siedziba SCWO, ul. Warecka 4/6, Warszawa

Osoba prowadząca: Joanna Krasnodębska, dyrektorka Stowarzyszenia BORIS, specjalistka ds. finansów, zarządzania finansami i zarządzania biurem, doradczyni, trenerka.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Na Państwa FORMULARZ ONLINE czekamy do 29 marca 2016. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które zostaną zakwalifikowane na seminarium otrzymają potwierdzenie drogą mailową do dniu 30 marca 2016.

Seminarium realizowane jest przez Stowarzyszenie BORIS w ramach projektu „Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych”. Osoba do kontaktu: Ewelina Markowska, Stowarzyszenie BORIS.

Komentowanie zostało zamknięte.