UWAGA, UWAGA – przedłużona rekrutacja na bezpłatne usługi księgowe !!!

Rekrutacja na bezpłatne usługi księgowe prowadzona w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej (OWES)” została przedłużona do piątku – 17.02.2012.

W ramach projektu Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej (OWES)” rozpoczynamy rekrutację na bezpłatne usługi księgowe. Zapraszamy Podmioty Ekonomii Społecznej – PES (stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie i inne PES) do wzięcia udziału w rekrutacji.

20
zakwalifikowanych PES będzie bezpłatnie obsługiwane przez wykwalifikowane biuro rachunkowe przez okres 21 miesięcy – od stycznia 2012 do września 2013 roku.

Rekrutacja otwarta jest dla wszystkich PES z pierwszeństwem z powiatów węgrowskiego i ostrołęckiego oraz z terenów wiejskich i wiejsko-miejskich (miejscowości do 25 tys. mieszkańców).

W przypadku zgłoszenia się większej ilości PES decyduje kolejność zgłoszeń.

Dokumenty do pobrania

Za datę zgłoszenia organizacji do bezpłatnych usług księgowych uznawana jest data wpłynięcia ostatniego wymaganego dokumentu.

Równocześnie zwracamy się z prośbą o wysyłanie jedną przesyłką kompletu dokumentów co znacznie ułatwi nam pracę przy rejestracji Państwa organizacji.

Zapraszamy!

Komentowanie zostało zamknięte.