03. kwietnia 2012 · Możliwość komentowania Bezpłatne konsultacje księgowe, prawne i marketingowe! została wyłączona · Kategorie:Konsultacje · Tagi:, , ,

W związku z realizacją projektu ”Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej (OWES)” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zapraszamy PES (podmioty ekonomii społecznej, m.in. organizacje pozarządowe, spółdzielnie socjalne) oraz osoby fizyczne z woj. mazowieckiego na bezpłatne konsultacje księgowe, prawne i marketingowe oraz doradztwo świadczone w punkcie konsultacyjno-doradczym w Warszawie oraz w siedzibie klienta na Mazowszu (szczególnie na obszarach wiejskich).

Konsultacje i doradztwo obejmują: zakładanie podmiotów ekonomii społecznej, prowadzenie działalności gospodarczej, finansowanie i zarządzanie PES, tworzenie biznes planów, możliwości finansowania działalności, zarządzanie i planowanie działalności, konsultacje z zakresu księgowości, prawa i marketingu..

Konsultacje:
prawne udzielane są w każdą środę w godzinach 11.00 – 13.00.
Konsultacji udziela Julia Kluczyńska.
księgowe udzielane są w każdy poniedziałek w godz. 15.00-16.30.
Konsultacji udziela Barbara Hermak.
marketingowe udzielane są w każdy pierwszy i trzeci wtorek miesiąca w godz. 10.00 – 12.00.
Konsultacji udziela Martyna Żak http://www.instytutfundraisingu.pl/o-instytucie/ludzie.html

Doradztwo indywidualne i grupowe dla PES i osób fizycznych odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 16.00
Doradca – Katarzyna Sekutowicz.

Do wszystkich konsultantów i doradcy prosimy zapisywać się telefonicznie 22 620-31-92 lub osobiście w siedzibie Stowarzyszenia BORIS ul. Ogrodowa 50 lok. 1 w Warszawie.

Korzystający z konsultacji i doradztwa zobowiązują się:
• podpisać deklarację udziału w projekcie,
• wypełnić kartę konsultacji/doradztwa oraz ankietę ewaluacyjną
• wypełnić formularz zawierający dane uczestnika projektu zgodnie z zasadami dokumentacji PO KL.

Więcej informacji na stronie: www.boris.org.pl

Komentowanie zostało zamknięte.