Zapraszamy warszawskie organizacje na szkolenie z tworzenia projektów. TERMIN i MIEJSCE: 11 lipca 2014, w godz. 9.30-16.30, w Warszawie.

W programie:

Wprowadzenie do projektu – co to jest projekt, elementy projektu, logika projektowa
Elementy projektu – opis problemu, prawidłowo stworzona diagnoza, cele.
Elementy projektu – zadania i ich prawidłowy opis, rezultaty w projekcie
Elementy projektu – harmonogram w projekcie – jak go prawidłowo stworzyć
Budżet
Projekt a wniosek – różnice pomiędzy projektem a wnioskiem

W trakcie szkolenia omówione zostaną elementy projektu, będącego podstawa wniosków dotacyjnych. Osoby uczestniczące będą mogły praktycznie przećwiczyć formułowanie zarówno koncepcji całego projektu, jak i jego najważniejszych części. Zaprezentowane będą też przykładowe formularze dotacyjne.

Trener: Zbigniew Wejman

Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Na Państwa formularz zgłoszeniowy czekamy do 6 lipca 2014. Formularz zgłoszenia należy przesyłać na adres: ewelina@boris.org.pl. Wysłanie formularza nie jest jednoznaczne z przyjęciem na szkolenie. Miejsce w którym odbędą się szkolenia zostanie wskazane osobom zakwalifikowanym (po zakończeniu rekrutacji). Decyduje kolejność zgłoszeń.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Osoby, które zostaną zakwalifikowane na szkolenie otrzymają potwierdzenie drogą mailową w dniu 7 lipca 2014. Od zakwalifikowanego uczestnika wymagane jest potwierdzenie otrzymania wiadomości do dnia 9 lipca. Brak kontaktu ze strony uczestnika będzie uznane za rezygnację ze szkolenia.

Szkolenie realizowane jest przez Stowarzyszenie BORIS w ramach projektu „Prowadzenie Stołecznego Centrum Współpracy Obywatelskiej”. Osoba do kontaktu: Ewelina Markowska, Stowarzyszenie BORIS

Komentowanie zostało zamknięte.