6.12.2014   Partnerstwa w podmiotach ekonomii społecznej 

Stowarzyszenie Boris zaprasza na bezpłatne szkolenie w ramach projektu ”OWIES czyli Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Ekonomii Społecznej na Mazowszu” realizowanego w ramach działania 7.2.2. POKL współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Partnerstwo lokalne umożliwia szerszą perspektywę realizowanych celów organizacji. Ta dobrowolna i szeroko pojęta współpraca pozwala na rozwiązywanie lokalnych problemów, wdrażanie nowatorskich rozwiązań, pozyskanie dodatkowego kapitału merytorycznego, finansowego i ludzkiego. Uruchomienie takich działań wymaga jednak odpowiedniego przygotowania i konkretnych działań.

Z kim warto współpracować w Państwa środowisku? Jak pozyskać partnerów dla Waszej idei? W jaki sposób uruchamiać chęć współpracy? Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo w czasie szkolenia „Partnerstwa w podmiotach ekonomii społecznej”, realizowanego w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 44 ( wieżowiec za Rotundą) ,sala 226 piętro II.

W czasie szkolenia uczestnicy  poznają również  etapy tworzenia i budowania partnerstwa, przeprowadzą własną analizę doboru partnerów, przygotują argumenty pozwalające na uruchomienie współpracy. Serdecznie zapraszamy.

 

Formularz-zgłoszeniowy partnerstwo

Regulamin uczestnictwa partnerstwo

Komentowanie zostało zamknięte.