Zapraszamy na konferencję w Przasnyszu w MIEJSKIM DOMU KULTURY UL. 3 MAJA 16, w dniu 13.12.2014 pt „OD AKTYWNOŚCI SPOŁECZNEJ DO  EKONOMII CZYLI ROZWÓJ EKONOMII SPOŁECZNEJ W GMINACH”, która będzie podsumowaniem działań projektowych projektu  „OWIES czyli Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej na Mazowszu” realizowanego przez Stowarzyszenie Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Społecznych BORIS w ramach Priorytetu VII, poddziałania 7.2.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego .W ramach konferencji nastąpi prezentacja działań lokalnych społeczności gmin : Przasnysz, Płoniawy Bramura oraz Szelków.

Wszystkich chętnych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie na adres joannas@boris.org.pl do dnia 2 grudnia 2014.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc informujemy, że o  zakwalifikowaniu się na seminarium decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Szczegółowy program konferencji  oraz formularz zgłoszeniowy prosimy pobrać ze strony http://ekonomiaspoleczna.boris.org.pl

Formularz-zgłoszeniowy

zaproszenie na konferencje Przasnysz

Komentowanie zostało zamknięte.