04. maja 2016 · Możliwość komentowania Seminarium „Zasady przygotowania ofert wspólnych do Urzędu m.st. Warszawy” została wyłączona · Kategorie:Ogólne

SCWOP LOGO EXPORT-04Podczas seminarium uczestnicy zdobędą wiedzę na temat przygotowania dobrego projektu i poprawnego wypełniania formularza wniosku o dotację stosowanego przez Biura i Dzielnice Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy przy konkursach skierowanych do organizacji pozarządowych. TERMIN: 17.05.2016, w godz. 11-15, Urząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy.

Spotkanie będzie poświęcone przygotowaniu dobrego projektu.Dobrego to znaczy takiego, który nie tylko odpowie na ogłoszenie konkursowe ale zapewni jak najlepszy komfort wdrażania. Omówimy także sam formularz oferty, oraz generator wniosków miejskich. Spróbujemy przygotować się do złożenia oferty wspólnej.

  • Termin: 17.05.2016 (wtorek)
  • Czas: 11-15:00
  • Miejsce: Urząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy

Osoba prowadząca: Joanna Krasnodębska, dyrektorka Stowarzyszenia BORIS, specjalistka ds. finansów, zarządzania finansami i zarządzania biurem, doradczyni, trenerka.

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Zgłoszenia:

Na Państwa FORMULARZ ZGŁOSZENIA czekamy do 13 maja 2016. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które zostaną zakwalifikowane na seminarium otrzymają potwierdzenie drogą mailową do dnia 13 maja 2016 (piątek).

Seminarium realizowane jest przez Stowarzyszenie BORIS we współpracy z Urzędem Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy, w ramach projektu „Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych”. Osoba do kontaktu: Ewelina Markowska, 22 620 31 92 wew.11, Stowarzyszenie BORIS.

Komentowanie zostało zamknięte.