PRZESTRZEŃ NA DZIAŁANIA NGO

Udostępniamy warszawskim organizacjom:

  • Salę szkoleniową dużą (do 20 osób)
  • Salę szkoleniową małą „Biblioteka” (do 10 osób)
  • Salę spotkań (do 5 osób)

z dostępem do Internetu oraz z dostępem do podstawowego wyposażenia tj. laptopa, rzutnika, tablicy flipchart, naczyń do „serwisu kawowego”, czajnika/warnika. Biuro funkcjonuje w Śródmieściu, przy głównym węźle komunikacyjnym (obok wyjścia z metra „Nowy Świat-Uniwersytet”).

Zorganizuj szkolenie, wykład, warsztat, debatę, wystawę, zajęcia manualne itp., w sali szkoleniowej (udostępnianej na godziny), wyposażonej w wygodne meble, flipchart oraz sprzęt audiowizualny, który zagwarantuje profesjonalny efekt prowadzonych spotkań.

Spotkaj się z potencjalnym Partnerem do projektu, w pokoju spotkań (udostępnianym na godziny), który gwarantuje komfort, profesjonalizm i podnosi wiarygodność w relacjach, co jest tak niezbędne w prowadzeniu działalności organizacji.

Przestrzeń udostępniana jest we wtorki, w godzinach od 9:00 do 20:00 oraz w pierwszą i piątą sobotę miesiąca, w godzinach od 9:00 do 20:00, (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy). Aby wynająć przestrzeń należy zapoznać się z REGULAMINEM udostępniania i korzystania z przestrzeni Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych oraz wypełnić  FORMULARZ. Nasz lokal nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wypełniony formularz należy przesłać na adres: ewelina@boris.org.pl lub złożyć osobiście w Stowarzyszeniu BORIS lub przesłać za pośrednictwem operatora pocztowego na adres ul. Warecka 4/6, 00-040 Warszawa. Przesłanie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją przestrzeni do pracy. Rezerwacja następuje po przesłaniu przez  Administratora potwierdzenia na adres e-mail wskazany w formularzu, bądź w rozmowie telefonicznej.

Administrator: Ewelina Markowska, Stowarzyszenie BORIS. Tel. 22 620 31 92 wew.11, e-mail: ewelina@boris.org.pl

INFORMACJE O DOSTĘPNOŚCI SAL U POZOSTAŁYCH PARTNERÓW SCWO:

Sala szkoleniowa w FRSO, adres: ul. Kłopotowskiego 6/61, Warszawa,

kontakt: Radosław Juraszek, tel. 22 616 33 16

Użyczenie sal FRSO SCWO


Sala szkoleniowa w Federacji Centrum Szpitalna, adres: ul. Szpitalna 5/5, Warszawa

kontakt: Aleksandra Krawczyk, tel. 22 828 91 28

Użyczenie sal Szpitalna SCWO


 MIEJSCA COWORKINGOWE DLA NGO

Udostępniamy warszawskim organizacjom 4 miejsca do tzw. „cichej pracy”, zaopatrzone w laptopy, stoły, krzesła, dostęp Internetu i drukarki. Pracuj w przestrzeni wspólnej (indywidualne stanowiska pracy udostępniamy na godziny), w której odnajdziesz spokój i komfort, czyli wszystko, co niezbędne do tego, by Twoja praca była efektywna. Wspólna przestrzeń pracy umożliwia nawiązanie relacji, mogących zaprocentować w przyszłości. Biuro funkcjonuje w Śródmieściu, przy głównym węźle komunikacyjnym (obok wyjścia z metra „Nowy Świat-Uniwersytet”).

Przestrzeń udostępniana jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 17.00, we wtorek w godzinach od 9.00 do 20.00 (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy). Aby wynająć przestrzeń należy zapoznać się z REGULAMINEM udostępniania i korzystania z przestrzeni coworkingowej i przesłać złgoszenie na adres ewelina@boris.org.pl.  Nasz lokal nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Przesłanie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją przestrzeni do pracy. Rezerwacja następuje po przesłaniu przez  Administratora potwierdzenia na adres e-mail wskazany w formularzu, bądź w rozmowie telefonicznej.

Administrator: Ewelina Markowska, Stowarzyszenie BORIS. Tel. 22 620 31 92 wew. 11, e-mail: ewelina@boris.org.pl

INFORMACJE O COWORKINGU U POZOSTAŁYCH PARTNERÓW SCWO:

Coworking w Federacji Centrum Szpitalna, adres: ul. Szpitalna 5/5, Warszawa

kontakt: Anna Woldan, tel. 22 828 91 28

http://szpitalna.ngo.pl/przestrzen-dla-ngo